ALTIN MICI KOLEKSIONE

Prane Altin Mici Atelier ju gjeni nje shumellojshmeri copash ( fabrics ) jo vetem te sezoneve pranevere vere dhe vjeshte dimer , por edhe 4 stinet, per te realizuar me porosi nje garderobe te mirefillte per stinen.

Kostume klasike per zyre, festa familjare, apo edhe pa kohe qe i duhet patjeter garderobes suaj

Xhaketa ( blazers ) me apo pa astar, me prerje moderne dhe qepje te nje niveli te Alta Sartoria.

Pantallona me prerje klasike apo moderne, dhe detaje te tjera sartoriale qe permbushin lukun tuaj te perditshem.

Stina e dimrit sjell ekskluzivisht palltot me materiale kashmir apo baby camello te cilat realizohen me prerje dhe qepje te nje cilesie maksimale.

Cdo element i perdorur per produktet e realizuara ne altin mici ateleir perzgjidhet me kujdes dhe vjen nga prodhuesit me te mire italiane, duke filluar nga fabrics, astaret, aksesoret e brendshem, etj.

Per cdo vit Altin Mici Atelier prezanton koleksionin evening me propozime te kostumeve ceremoniale per eventin tuaj kryesisht dasmen.

Gjithmone koleksioni permban perzgjedhje kalsike dhe pa kohe sic eshte tuxedo i zi tradicional , por paralelisht vijne propozimet e dizaineve te shumellojshme te cilat jane tipike te ceremonive te tilla si dasma.

Seti ceremonial permban kostumin ceremonial, jelek, kemishe ceremoniale, papion apo kravate, dhe gjithashtu atelieja ofron si dhurate butona universale per kemishe dhe shami per xhaketen.

Ju mund te perzgjidhni ate qe ju pelqen si nga koleksioni yne i gatshem, por ajo qe ne ofrojme si eksluzive eshte ostumi ceremonial i personalizuar dhe kuruar me detaje ekskluzive.

Altin mici atelier bashkepunon me fabrikat me me reputacion ne bote ite prodhimit te copave 100% pambuk per te realizuar kemishat me porosi per klientet tane.

Copat tona per kemisha jane jo vetem cilesore, me nje larmishmeri dizainesh si ato kalsike dhe pa kohe deri tek ato fantazi per sezonet pranevere vere dhe vjeshte dimer.

Te pershtatshme si per zyren, ashtu edhe per perditshmerine apo edhe eventet e mbremjes.

Kemishat realizohen vetem me porosi sipas permasave te klientit, dhe kane nje prerje slim fit qe i pershtatet cdo moshe.

Ke ditelindjen tende te pare?

Deshiron dicka te personalizuar?

Deshironi te dukeni matchy matchy me vellain tuaj te madh apo babain tuaj?

Ejani ne atelier per nje eksperience unike.